اگر جمله ی خرید گوسفند زنده از اینترنت شما را متعجب میکند باید بگوییم چند سالی است که به معنای واقعی همه چیز در اینترنت پیدا میشود ٬ از شیر مرغ تا جان آدمیزاد … !!! و حالا نوبت گوسفند زنده است.

مشکلات زیادی که در زمینه خرید دام زنده وجود داشت٬ باعث شد تا وبسایت دام قائم برای خدمات رسانی به همشهریان تهرانی طراحی شود ٬ عده ای از افراد زمان کافی برای خرید دام زنده را ندارن چرا که مراکز عرضه دام خارج از شهر است! یا افرادی هستند که از بوی دام زنده متنفرن و نمیخوان ماشین شون بوی گوسفند بگیره! عده ای هم همیشه نگران قیمت دام و سلامت دام هستند

مشکلات خرید دام زنده به صورت فیزیکی زیاد است و تکنولوژی به کمک خریداران و فروشندگان آمده تا بستری امن و سریع برای این حوزه شکل بگیرد که البته تا حدود زیادی موفق بوده است.

با دام قائم گوسفندانی ارگانیک خریداری کنید

تمایل برای تولید بیشتر دام زنده باعث شده گوسفندان را در یک فضای بسته و تاریک و البته با رژیم غذایی غیر اصولی پروار کنند تا به اهداف اقتصادی شان برسند.

اما دام قائم تمام گوسفندانی که برای مشتریان خود به درب منزل ارسال میکند به صورت طبیعی ( در دشت های مغان) پروار شده و بسیار خوش مزه تر از نمونه های دیگر است ٬ سالم تر و لذیذ تر و به عبارتی ارگانیک!

فرایند سفارش و تحویل گوسفند زنده در مجموعه دام قائم

هدف دام قائم صرفا فروش و ارسال دام زنده نیست ٬ در واقع ثبت سفارش اولین گام است که با تماس از طرف مشتریان انجام میشود ٬ نوع ارسال عادی نیست و دام با ماشین مخصوص حمل دام زنده به آدرس ثبت شده توسط مشتری ارسال می شود.

فاکتور درب منزل مشتریان و به لحظه صادر می شود

محاسبه قیمت نهایی با وزن کشی دام در مقابل چشمان مشتری انجام می شود البته مجموعه دام قائم همراه با دام زنده ٬ قصابی حرفه ای و باتجربه نیز ارسال میکند ٬ به خواست مشتری ذبح اسلامی و خورد کردن گوسفند نیز رایگان انجام میشود.

آیا وزن دام زنده واقعی است؟

متاسفانه بیشترین شکایات در این حوزه مربوط به وزن دام است که گاها با تقلب افزایش پیدا میکند و مشتری مجبور به پرداخت هزینه برای آب و نمکی است که به دام خورانده می شود. فرض کنید اگر ۲ کیلو وزن دام به صورت غیر واقعی افزایش پیدا کند مشتری نهایی حدودا ۹۰ هزار تومان ضرر میکند و عملا این موضوع باید با دقت بررسی شود.

میتوانید از دام قائم صبح زود یا غروب دام زنده را بخواهید تا مطمن باشید شکم گوسفند زنده خالی است ٬ البته مجموعه دام قائم با مجوزات رسمی فعالیت میکند و هرگز برای سود بیشتر مشتریان خود را از دست نمیدهد .

اعتماد سازی یکی از اهداف دام قائم در این بازار پرتلاطم است تا مشتریان با تبلیغ دهان به دهان به دام قائم کمک کنند و برای همیشه دام قائم انتخاب اول و آخر مشتریان در این حوزه باشد.

اگر سالها قبل خرید گوسفند زنده یکی از بزرگ ترین مشکلات در کلان شهر تهران بود ٬ امروز به معنای واقعی یکی از ساده ترین کارها است٬ میتوانید بدون خارج شدن از منزل یا محیط کار ٬ قیمت های بروز را مشاهده کنید ٬ بر اساس بودجه و فاکتورهای سن – وزن – نژاد و … دام مد نظرتان را برای روز و ساعتی که نیاز دارید بدون پیش پرداخت سفارش دهید.

البته دیگه نگران قصاب پیدا کردن هم نیستید ٬ چرا که دام قائم با خدمات ذبح و خورد کردن رایگان امیدوار است برای همیشه دغدغه خرید دام زنده را از ذهن شما محو کند.

برای مناسبت های مختلف ٬ ایام تعطیل رسمی و۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی هستیم !!!


فرشاد ذوقی

کار من دامداری است گهگاهی هم مطلبی درباره گوسفندان مینویسم

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.