گوشت گوسفند یکی از بهترین و مفیدترین پروتئین هاست که در بازار کشور ما به عنوان محبوبترین گوشت شناخته میشود. گوشت گوسفند فواید زیادی برای سلامتی انسان دارد و باید همواره جزء مهمی از سبد غذایی ما باشد. یکی از دغدغه های خریداران گوشت گوسفند چگونگی اطمینان از تازگی و سالم بودن آن است. خرید گوسفند زنده به صوت حضوری یا اینترنتی بهترین راهکار برای دسترسی به گوشتی سالم و مطمئن است که در این مطلب با مزایای این نوع خرید آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید

خرید گوسفند زنده

خرید گوشت گوسفند زنده به صورت اینترنتی ممکن است برای برخی از افراد عجیب به نظر برسد اما این روزها خرید آنلاین گوسفند زنده کار را برای بسیاری از خریداران راحت کرده است. شما میتوانید تنها با یک تماس با گروه گوسفند قائم گوسفند مورد نظر خود را سفارش دهید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن دام را به آدرس مورد نظر شما منتقل میکنند.

خرید گوسفند زنده

چرا باید گوسفند زنده خرید؟

خرید گوسفند زنده فواید زیادی دارد که از مهمترین آنها میتوان به قیمت کمتر نسبت به خرید گوشت گوسفند از قصابی ها، تازه تر و سالم تر بودن گوشت گوسفند زنده، ذبح بهداشتی گوسفند با وسایل تمیز و تحت نظر خریدار، امکان استفاده از تمام قسمت های بدن گوسفند مثل کله پاچه و مصرف جگر و دل و قلوه تازه و سالم گوسفند مورد نظر به جای خرید آنها از فروشگاه ها اشاره کرد. از طرفی گوشت گوسفند قبل از اینکه در فریزر گذاشته شود بسیار خوش طعم است اما گوشت های منجمد خریداری شده به هیچ وجه طعم یک گوشت کاملا تازه را ندارند.

فواید خرید گوسفند زنده به صورت اینترنتی

این کار فواید زیادی برای ما دارد و این روزها سایت های معتبر زیادی اقدام به فروش دام زنده به صورت اینترنتی مینماین. کمترین مزیت این نوع خرید، صرفه جویی در زمان خریدار است و دیگر نیازی به وقت گذاشتن برای خرید گوشت از قصابی ها و فروشگاه ها نخواهد بود. البته توجه داشته باشید که برای خرید اینترنتی گوسفند زنده تنها باید به سایت های معتبر در این زمینه اعتماد کنید.

خرید گوسفند زنده از دام قائم

دام قائم یکی از معتبرترین سایت ها در زمینه خرید آنلاین گوسفند زنده است که کاملا زیر نظر دامپزشکی میباشد. گوسفندانی که توسط گروه دام قائم به فروش میرسند همگی به صورت ارگانیک رشد کرده و مورد تایید دامپزشکی و وزارت بهداشت هستند.

معایب خرید اینترنتی گوسفند زنده

خرید اینترنتی گوسفنده میتواند معایبی نیز داشته باشد که تنها مختص مراکز غیرمعتبر و غیر بهداشتی است. برخی مراکز غیر معتبر اقدام به فروش گوسفندان خود به صورت اینترنتی میکنند که اغلب آنها گوسفندان را تحت شرایط نامناسب نگهداری کرده اند. این گوسفندان با تغذیه نامناسب و غیرهورمونی رشد کرده اند و میتوانند برای سلامتی خریداران بسیار مضر باشند. برخی فروشندگان سودجو ممکن است در هنگام فروش گوسفند، وزن آن را کم و زیاد کنند و یا دامهای غیر بهداشتی و غیر ارگانیک را برای شما ارسال کنند. بنابراین برای خرید گوسفند زنده تنها به مراکز فروش معتبر گوسفند زنده اعتماد کنید.

نکات مهم در مورد خرید اینترنتی گوسفند زنده

برای خرید اینترنتی گوسفند باید تنها به مراکز معتبر که توسط دامپزشکی، شهرداری و وزارت بهداشت تایید شده باشند اعتماد کنید. از مراکزی گوسفند زنده خریداری کنید که دامهای خود را با تغذیه طبیعی و ارگانیگ پرورش داده و برای رشد بیشتر آنها از مواد هورمونی استفاده نکرده اند.  بهتر است گوسفند زنده را چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی صبح ها خریداری نمایید که شکم دام خالی بوده و وزن آن کمتر است.

سخن پایانی

دام قائم در زمینه خرید گوسفند زنده چه برای مصرف سالیانه و چه برای اعیاد و مراسم ها در خدمت شما عزیزان است. شما میتوانید در تمامی ایام سال با ما تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید. دام قائم علاوه بر فراهم آوردن امکان خرید گوسفند زنده، اقدام به ارسال همزمان قصاب به محل مورد نظر خریدار نیز مینماید. تمامی دام های ارائه شده توسط دام قائم مورد تایید وزارت بهداشت، دامپزشکی و شهرداری میباشد. دامهای ما در بهترین شرایط طبیعی نگهداری شده و با مواد غذایی کاملا ارگانیگ تغذیه شده اند پس میتوانید با خیال راحت اقدام به خرید گوسفند زنده از دام قائم نمایید. همکاران ما در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.


فرشاد ذوقی

کار من دامداری است گهگاهی هم مطلبی درباره گوسفندان مینویسم

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *